Forum Forum Puchonów ;) Strona Główna Forum Puchonów ;)
puchońskie forum ;>
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Slashowy raj
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Puchonów ;) Strona Główna -> Kartoteka Filcha
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Univien
Krokodyl Złośliwy



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: spod kołdry, a jakże.

PostWysłany: Nie 19:48, 16 Paź 2005    Temat postu: Slashowy raj

<rozkłada menele> <wyciąga książki, plakaty, katalogi, uświadamiacze>
<zakłada rogowe okularki a'la Percy>

Myślałam nad tym już długo, moi państwo. Postanowiłam nawracać was na słuszną drogę, moje dzieci. A szalę zwycięstwa tego tematu przechyliła Ver, która mi tu wysunąła chęć rozmowy na temat ów slashu. Co z tymi skanlacjami kochana, ja bardzo chętna jak coś jestem ^^

Nie wiecie co to slash? Czym różni się od yaoi (tak Nefik, dobrze pamiętasz naszą rozmowę Wink)? Może poszukujecie jakichś opowiadań slashowych? Albo po prostu chcecie powiedzieć coś na ten temat. Wyrazić opinię, powiedzieć jaka jest wasza ulubiona para. Ten temat jest dla was, złociutcy.

Specjalne zaproszenie wędruje dla Ver. Czuj sie gościem honorowym i mym pomocnikiem (nocnikiem?) w uświadamianiu i demoralizowaniu tych niewinnych istotek. Do dzieła narodzie, do dzieła xD

Uń <turl>


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:15, 16 Paź 2005    Temat postu:

<siada wygodnie na swoim krześle><spogląda perwersyjnie><usmiech robi się coraz bardziej uroczy>
A więc Uń, Słoneczko ^__^ <usmieszek się powiększa>
Widzę, że jednka moje towarzystow sie na coś przydało, a wierz mi jestem baaardzo dobrym nauczycielem w sprawach yaoi. Ściągnęłam na naszą stronę już niejedną niewinną duszyczkę <taaak, to już na pewno bardzo perwersyjny uśmiech>.

Co do skanlacji... mam kilka z Potter'a, ale jesli jesteś zainteresowana czymś z poza tematu [czyt. stricte yaoi] to krzycz, gdyż mam w swym zbiorze tego około 4Gb <nie, panna Verdish nie jest niewinna i grzeczna>, więc moge wysłać Ci to co mam z HP na maila ^^.

Byc może moja para slashowa z HP będzie dość popularna, ale to wynika z dużej popularności tejże. Jak się każdy domysla jest nią Severus/Harry [perwersyjny usmieszek po przypomnieniu sobie IYAP'u i Tea Series]. A kolejną parą zaraz za nimi sa bracia Weasley [tak, tak... bliźnięta - o gash, moja mama by mnie zabiła (; ]

Uń, dziękuję bardzo za zaproszenie, bardzo chętnie skorzystam z posady nocnika (; .
Ludu, demoralizujcie się!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Univien
Krokodyl Złośliwy



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: spod kołdry, a jakże.

PostWysłany: Nie 21:58, 16 Paź 2005    Temat postu:

Tak Ver, to zupełnie jak ja. W swoich troheach mam już niemal całą brygadę z Obornik i Nef. Ale my dwie, dokonamy cudu ^^ Może nawet Mad uda nam sie nawrócić. Więc jak rozumiem, Ty wybierasz sobie te dwie pary. Dobrze. Więc ja zajmuję naturalnie Remuska i Syriusza, komletnie mniej znaną parę, którą uwielbiam po przeczytaniu Ostatniego Bastionu i jest nią Remus/Tom. Jakby się jeszcze dało to przywłaszczę sobie Severusa i Remusa. Taki sentyment mam do nich ^^

Więc, drogie czyste i niewinne Puchonki <perwersyjny uśmiech> jakieś pytania? Powiem, że w sprawach yaoi nie jestem wybitną znawczynią, bo tylko o Gravitation słyszałam, ale co do HP jestem absolutnym ekspertem <sławienna skromność Uń>
I zaklepuje sobie Ver od razu odpowiedź na pytanie czym się różni slash od yaoi ^^ Mam na to niezrównaną teorię xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 22:48, 16 Paź 2005    Temat postu:

Ja akurat jestem idealna znawczynia yaoi. Oglądałam tyle perwersyjnych rzeczy, że moja podświadomość się rumieni (;.

Otóż Uń według mojego światopoglądu slash jest to związek dwóch postaci tej samej płci w danym fanfiku, jednak w żaden sposób nie związana w pierowzorze. Yaoi to jeden worek dla wszelkich związków męsko-męskich<ukradkowe mrugnięcie oczkiem>. A czymże jest dla Ciebie?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nefhenien
ex-nieśmiałek



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 559
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 7:50, 17 Paź 2005    Temat postu:

<zapukać czy nie zapukać? zapukać czy nie zapukać? zapukać czy nie zap... a co tam!>

*puk, puk*

Ekhem... Witam, nefh-początkująca jestem. Mam nadzieję, że przyjmujecie tu laików?

*rozgląda się po przestronnym pokoju sucie udekorowanym plakatami yaoiowymi <przedstawiającymi raczej jednoznaczne sytuacje>, wszystko w kolorach zieleni <??> *

Widzę, że Panie Profesor już się do wykładu przygotowały?

*deczko onieśmielona nef spogląda na wyczarowaną tablicę z zawiłymi wykresami oraz na długą linijkę w rękach Ver*

No... To ja... Ummm... O slashu chciałam pogadać... No... Dobrze trafiłam?

Hmmm... No to tak... Uwielbiam pare Sev i Harry... I do niedawna <czyt. zanim Uń sprowadziła na złą drogę> czytałam tylko takie slashe... Herbacianka, IYAP czy Skradzione chwile... To takie najukochańsze opowiadania...

*uśmiech się perwersyjnie, strasznie nieudolnie zresztą*

No... A różnicę między yaoi a slashem to mi już Uniak wyjaśnił *mruga do Uniaka i uśmiecha się duuużo szerzej*

Debatujmy kochane:)

Cytat:
A kolejną parą zaraz za nimi sa bracia Weasley [tak, tak... bliźnięta - o gash, moja mama by mnie zabiła (; ]


*nefh prubuje się nie rumienić*

*co jej za bardzo mnie wychodzi*

Ymm... Jak przeczytałam ten wątek w Herbatce... Ułeee... To było straszne...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 9:26, 17 Paź 2005    Temat postu:

<spogląda z ciekawością, przekrzywia głowę, perwersyjny usmiech się powiększa>
Witaj Nef, rozgość się... myślę, że ten fotelik będzie dobry
<kieruje w stronę słynnego fotela Severusa>
Ekhm, i chciałabym zwrócić uwagę, że pokój nie ma prawa być zielony Kochana, bo profesor Ver nie znosi tego koloru... <groźne spojrzenie>
A trafiłaś bardzo dobrze, w czym możemy pomóc <perwersyjny usmieszek> ?

I żeby od razu wyjaśnić sobie tą zzawiłą kwestię... to jest jak najbardziej WŁAŚCIWA droga ^^ , a od wątku blizniąt w Herbatce wszystko się zaczęło. Niestety nie przeczytałam do tej pory jakiegokolwiek ff z tą parą [pomijam TS i jeden ff shonen-ai'owy], a szkoda. Byc może to jakieś zboczenie, ale nie potrafię itraktować czysto jak braci. To takie dziwne, neeeeh <Ver się rozmarza i puka Uń co by się przywitała z początkującą>...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Serpensja Tenebris
Alfa



Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 206
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Avalon

PostWysłany: Pon 15:45, 17 Paź 2005    Temat postu:

No i ja również jestem *rozwala się bezczelnie na fotelu*

Uuu widzę że macie tu więcej tych cacek...*uśmiech błogi* już rozumiem...

Bardzo przyjemny kącik, nie powiem.
Również jestem zainteresowana tematem, a nawet pozwolę sobie stwierdzić bardzo, bardzo:D

Tylko że moja parka już zajęta..Sad Severus i Harry.
Nie powiem żebym była laikiem, bo już sporo tego było, ale też nie mam zapewne takie doświadczenia jak nasze Drogie Profesorki...

Ver, ja jakbyś mogła, prosiłabym zapasik jaki posiadasz...czasami zdarzają się te samotne, jesienne wieczory...

A co do bliźniaków, na początku nie rozumiałam, ale pasuje mi ta para...przecież miłość nie wybiera, a oni zasze są z sobą. Tak naturalnie...Very Happy

Więc z chęcią zapisuję się na nauczanie i debaty!
I proszę o polecenie mi jakiś szczególnych ff, których nie czytałam i o linki, linki i jeszcze raz linki!

Z chęcią pochłonę kolejne opowieści...

SErpuś:*


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Univien
Krokodyl Złośliwy



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: spod kołdry, a jakże.

PostWysłany: Pon 19:59, 17 Paź 2005    Temat postu:

Ekhem... Tak <rozgląda sie po pokoju i zaciera ręce> <rozwala się na fotelu>

Pragnę na wstępie zaznaczyć, że pokój jest w odcieniach lekko przyciemnionych, co by dodać atmosfery. Proszę nie mieć skojarzeń z jakimś burdelem ^^ My bardzo legalną szkoło/organizację tutaj prowadzimy xD <wymownie patrzy na Ver> Witam serdecznie Nef i Serpika. Niczego nie dotykać! Te urządzenia w rogu są wysoce niebezpieczne. Nie pytać do czego służą. Wierzcie, nie chcecie wiedzieć xD <perwersyjny uśmiech> Może kiedyś raczymy wam wytłumaczyć. Kiedyś ^^

Nie wiem Nefik, czemu się burzysz o mą kochaną kazirodczą parkę <szczerz w stronę Ver> Przecie Fred i George to takie niewinne dzieci. Co ty sobie wyobrażasz, że oni niby co robią w tym jednym łóżku? <jeszcze szerszy uśmiech>

I Serpuś nie martw się. Para nie tyle jest zaklepana, co raczej wymieniona ta, która jest ulubiona. Jakby sobie Ver chciała od razu zaklepać biednego Snarry'iego to by się miliony ludzi na nią rzuciło xD
A co do tych linków. Na razie ich poszukam, a jak tylko uzbieram coś pokaźnego to wkleję. Swoją drogą mam pewien pomysł <uśmiech szeroki i błogi> Hmm... Ver, szykuj się Very Happy

Zapraszam resztę niewinnych Puchonek w nasze skromne progi! <wyczarowuje więcej magicznych foteli> Chyba jednak będzie to ulubiony pokój wszystkich forumowiczów <perwers>

Uń niewinny aniołek :*


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 20:30, 17 Paź 2005    Temat postu:

<rozwalona w bordowym fotelu w lewym rogu pokoju i patrzy wymownie na wszystkich>

Tak, zdecydowanie zgadzam się z Uniakiem. Właśnie wkroczyłyscie na teren Głównej Akademii Slash'u i Yaoi. Proszę na wstepie zapoznać się z literaturą podaną pod tym skromnym postem. Jest tego niewiele, acz przystępnie i niedemoralizująco... zbytnio <spokojny i pełen przesłania uśmiech>. Urządzeń tak jak Uniak zauważyła nie dotykać. Grozi zbyt szybkim uzaleźnieniem i spaczeniem waszych delikatncyh jeszcze umysłów.

Fred i George... <zatapia się w marzeniach>. O czym ja to mówiłam? Ach, tak! Literatura! Oto ona na początek:

[link widoczny dla zalogowanych]
[nie wiem czy udało wam się przeczytać wszystkie perełki Telanu]

[link widoczny dla zalogowanych]
[dość przygnębiające, ale dobre]

[link widoczny dla zalogowanych]
[takie dwie komediowe części, całkiem przyjemne]

Uń, ja tu widzę, że szykujesz coś specjalnego <wymowne spojrzenie>. Zdradź tajemnicę ^^.
Oj bedzie, bedzie ulubiony. Jakże by inaczej, przy takie lekturze <teraz to już perwersja [nie na darmo ranga (;]>


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Verdish dnia Pon 21:30, 17 Paź 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nefhenien
ex-nieśmiałek



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 559
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:26, 17 Paź 2005    Temat postu:

Cytat:
Nie wiem Nefik, czemu się burzysz o mą kochaną kazirodczą parkę <szczerz w stronę Ver> Przecie Fred i George to takie niewinne dzieci.


Mam być szczera? Będę. Jak trafiłam na to pierwszy raz <bo serie to już prawie na pamięć znam xD> to wzięło mnie na wymioty. Nie wracałam więcej do tego wątku...

Cytat:
Co ty sobie wyobrażasz, że oni niby co robią w tym jednym łóżku? <jeszcze szerszy uśmiech>


Mam nadzieję, że to było pytanie retoryczne? *nefh drapieżnie unosi prawą brew*

Ale proszę bardzo - podebatujmy nad parą bliźniaków. Ale jak dla mnie wszystko ma swoje granice.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:32, 17 Paź 2005    Temat postu:

Nefik, nie denerwuj się <głaszcze po główce, podaje herbatki>. Tematu powiedzmy, że nie będziemy kontynuować.
Po prostu nasza kochana Nef jest wyczulona na "tego" typu związki, ale nie ma co. Ich jest stosunkowo malo.
A w polskiej literaturze ja się natknęłam tylko na dwa [w tym jeden w TS].


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nefhenien
ex-nieśmiałek



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 559
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 7:33, 18 Paź 2005    Temat postu:

Ależ ja się nie denerwuję... Wcale;)

Wyrażam właśnie chęć do takowyż rozważań... Powiedzmy, że przyswoiłam sobie ten wątek w TS.


Bo mnie to zastanawia, jak komuś może się to podobać?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:17, 18 Paź 2005    Temat postu:

Nefik, to dziwne, bo to jest jedyny tego typu związek, który nie wzbudza we mnie złych emocji, a jedynie rozczulenie i na swój sposób współczucie.
Nie próbuję tego tępić, czy wykazywać niechęci. Powiedzmy sobie szczerze sama idea tego związku jest amoralna i aspołeczna, ale przedstawiona w Herbacie w taki sposób, że na dobrą sprawę chce się płakać nad tym w co się uwikłali, niż ich potępiać. Przynajmniej ja to tak widzę. Czytałam gorsze ff, opowiadania czy co tam tego typu. Wbrew pozorom to nie taki rzadki typ związków.
Byc może moja postawa wynika z tego, że tyle się już naczytałam yaoi'ców, slash'y, że nie wzbudza to we mnie głębszych, sprzecznych ze sobą uczuć. Jestem poniekąd znieczulona, dlatego raczej nie dam wam czytać wypaczających umysł rzeczy <perwers!>.

A tak w ogóle...
Uniak, nie chcą mi pójść do Ciebie pliki wieksze niż 5 Mb, co uniemożliwia mi wysłanie Ci jeszcze jednego fika. Poza tym Serpuś jeszcze się domagała jakiś skanlacji, więc najlepie będzie jak wszystko ściągnięcie sobie [link widoczny dla zalogowanych]. Przy okazji jak ktoś się jeszcze skusi, to przez 7 dni/25 ściągnięć będzie to istniało, więc korzystać póki jest ^^.


Jeśli chodzi o parę Severus/Harry będę miała dla was coś specjalnego. Jeden z fików, którego raczej już nie dostaniecie (;. Ktoś chętny?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Univien
Krokodyl Złośliwy



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: spod kołdry, a jakże.

PostWysłany: Wto 14:44, 18 Paź 2005    Temat postu:

Ver, nie mów, że masz Piętaszka <ślini się> Nawet jak to nie on, to i tak poprosze co tam masz ciekawego ^^

Co do pary naszych ulubionych bliźnikaów, to czy nie zastanawiałyście się może czy oni w tym łóżku się nie pogubią. Albo czy będe wiedzieli, który jest który, a czyj jest czyj (nie pytajcie o co chodzi, jeśli nie chcecie się czuć zgorszeni xD) <słodki uśmiech w stronę Nef> Kochana, jak myślisz? <turl>

Co do tych problemów z pocztą, Ver, zostały już rozwiązane, więc wszystko od Ciebie przyjmę z otwartymi ramionami ~_^

I szykuj się, że w najbliższy weekend będę chciała zapoznać Cię z moim genialnym planem. Ha! ;D

EDIT: Boże Ver, uwielbiam te dwa ostatnie doujiny xD Z Severusem i Remusem jest boski, ale ten drugi przebija wszystko. Tylko czemu kończy mi się w takim momencie ;( <beczy> Skąd je wszystkie masz, te tłumaczone na polski?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 15:14, 18 Paź 2005    Temat postu:

Uniak, tu masz chusteczkę <podaje swoje białe cudo z wyszytymi inicjałami: SS&HP>. Otóż mam ten cudowny twór zwany "My Man Friday" i to nawet w dwóch wersjach [angielskiej i polskiej, a jak!]. Więc mogę wam powysyłać te wspaniałości. Po proszę w związku z tym na PM'kę, żebym się nie pogubiła komu ile i dlaczego (;.

Uważam, że bliżniaki się nie pogubią. A nawet jeśli, to przecież wszędzie jest potrzebne pewnego rodzaju urozmaicenie. A nie ma to jak wspaniałe widoki <robię się perwersyjna na starość>.

Uniak to ja próbuję teraz wysłać, a potem jeszcze dorzucę czy się wysłało czy nie. I jesli nie, to wtedy spróbuj ściągnąc z linka w poprzednim poście.

Idę już wyciągać wszystkie swoje zabawki i przerózne akcesoria... <zniecierpliwiona prawie potknęła się o dywan>.

EDIT:
Uniak, poszedł "Carnival" do Ciebie. Ufff xD.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jupka
Zagubiona [she]



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Świnoujście/Miasto Marzeń

PostWysłany: Wto 16:52, 18 Paź 2005    Temat postu:

No więc powiem to tak.
Wiem, co to jest yaoi, yuri, slashe, shouta, incest, june i shounen - ai. Slashe lubię, ale z umiarem. Nie jestem taką fanką jak Atla czy choćby Nasz Uniowaty Puchonek ;). Od czasu do czasu lubię poczytać dobre yaoi, yuri czytałam tylko raz w życiu ;).
W yaoi uwielbiam paring Severus/Harry - ach, ta Herbacianka!... ;). Fred i George - mimo wszystko lubię. Taka nie-tylko-braterska-miłość. Lupinka z Syriuszem też zniosę, ale w małych dawkach. I jeszcze Lucek z Sevem czasami są fajnie opisani jako kochankowie ;>.
"Piętaszka" kiedyś czytałam. Świetny, tylko krótki ;P. "Serię Herbacianą" zaczęłam czytać, ale ne dokończyłam.
Powód? Znudziło mnie trochę. Ale wrócę do tego ;). Oczywiście czytałam ze strony kochanej Clio [;*], gdzie, na szczęście, w miarę łatwo się czyta...

I proszę się troszkę opanować, bo już widzę zadatki na off-topa... ;>


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Serpensja Tenebris
Alfa



Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 206
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Avalon

PostWysłany: Wto 18:18, 18 Paź 2005    Temat postu:

Jup napisał:
Znudziło mnie trochę.

Cooooo? Jak to możliwe? Ja pochłaniałam ją z prętkością światła i byłam nienasycona cały czas...czytałam tylko 2 ff i yaoi na tym poziomie i uważam że są cudowne!

Jupuś! Wróć koniecznie do Herbacianki! Świetne i cudowne i......


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Jupka
Zagubiona [she]



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 400
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Świnoujście/Miasto Marzeń

PostWysłany: Wto 18:44, 18 Paź 2005    Temat postu:

Wrócę (;. Prawdopodobnie w listopadzie, bo wtedy zwykle mam ochotę na coś długiego, ciekawego, co można popić ciepłą herbatką (;.
Stanęłam chyba na jakimś rozdziale, do którego były podrozdziały... Czy jakoś tak. Tych podrozdziałów przeczytałam dość dużo. Ale będę musiała czytać znowu, żeby sobie przypomnieć co i jak (;.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Univien
Krokodyl Złośliwy



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: spod kołdry, a jakże.

PostWysłany: Wto 19:49, 18 Paź 2005    Temat postu:

<patrzy przerażonym wzrokiem> Nie spodziewałam się... W całym moim slashowym życiu nie przypuszczałabym, że poczuję się obrzydzona. Chociaż nie... obrzydzona to za duże słowo. Może raczej zawstydzona i lekko zniesmaczona. A przecież wiadomo, że jam wcale nie taka niewinna, jkaby się mogło wydawać. Slashy i erotyków w moim życiu przeżyłam wiele. Ale to...
Nie powiem, jest świetne. Pierwszy raz widzę ich zwiazek z perspektywy czysto heteroseksualnej. I muszę powiedzieć, że dwa dziewicze rumieńce wykwitły na mych policzkach. Przebrnęłam do momentu końca nocy poślubnej i zdrobnymi obawami ruszam dalej.

Ver, Ty perwersie!!! Trzeba było mnie ostrzec, że ten Piętaszek wcale nie jest taki niewinny!!! Dużo łatwiej czytać mi było TS wiedząc, że obojgu sprawia to przyjemność. A tu? Bleh... <wzdryga się lekko>

Ale cóż <ponowny szeroki uśmiech> Podoba mi się. I nie byłabym sobą gdybym natychmiast nie zaczęła ponownie czytać ;D


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Verdish
Cyniczny Lewiatan



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 109
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 20:30, 18 Paź 2005    Temat postu:

<spogląda z niedowierzaniem>
Ja? Perwersem?! No wiesz! To najmilszy komplement, jaki w życiu usłyszałam!
<rzuca się i ściska>

Uniak, jeśli mogę... Widać, że masz jeszcze delikatny umysł, zupełnie nie przystosowany do slash'y czy ogólnie pojęcia yaoi/yuri. Zapewne duża większość tutaj taka jest <ekhm, ale jeszcze nadrobimy te zaległości>.

To, co zdarzyło się w "MMF" jest specyficzne [staram się nie spoilerować, w razie gdyby ktoś chciał przeczytać], napawa niepokojem, być może obrzydzeniem, ale jest tak właśnie przedstawione. Przyznam szczerze, że jak zaczęłam czytać myślałam, że to jakiś głupi żart, kolejny ff z serii "Zróbmy jak najgłupszą komedię Neutral". A potem... potem tylko płakałam [wtedy byłam wrażliwa... jeszcze].
"Piętaszek" jest rewelacyjny. Nie ma na pewno takiego zaplecza językowego jak IYAP, ale wszystkie emocje, cały problem. To na pewno nie jest historia dla wrażliwych osóbek, jest mroczna i ciężka, ale dzięki temu warta przeczytania.

Nie sądziłam, że wcześniej się w ogóle nie spotkałaś z tym. Byłam przekonana, że dobrnęłaś do pierwszych rozdziałów. Powiem tyle... warto czytać dalej, bo wstrząsa z każdym zdaniem!

Opowiedz potem jak wrażenia xD. Serpuś, Ty też!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Puchonów ;) Strona Główna -> Kartoteka Filcha Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin